İletişim Bilgilerimiz

İletişim Bilgilerimiz

Image Client
Banyoo.com.tr uzun zamandır Kocaeli ve çevre illerinde aktif olarak satış yapan bir firmadır, ve müşterilerin her zaman isteklerini yerine getirme vazifesini almıştır.

Kadromuzdaki ekip arkadaşlarımız işin profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte olup bir çok ünlü marka ve modellerin direk satışını yapmaktayız. Bu web sitesinde satılan her ürün üretici firma garantisi olup, faturalı bir şekilde gönderilmektedir. Ürüne taşıma esnasında herhangi bir zarar verilmişse, kargo görevlisiyle tutanak tutulur. Tutanağın Banyoo.com.tr'ye bildirilmesinin ardından, yeni ürününüz tekrar müşterilerimize gönderilir.

Kargo elinize ulaştığında, size gönderdiğimiz ambalajda ürünlere zarar verebilecek şekilde bir ezilme, delinme veya yırtılma olup olmadığının tespitini kargo görevlisi gitmeden yapılmasını ve bir problem varsa teslim fişine yazılmasını rica ederiz. Ambalajda ürünlere zarar verebilecek şekilde bir ezilme, delinme veya yırtılma var ise kargonuzu teslim almayınız.Aksi durumdaki kırık ve hasarlardan kargo şirketi ve Banyoo.com.tr sorumlu degildir.

Neden Biz?

  • Uygun Fiyatlar
  • Güvenli Ödeme
  • Hızlı Kargo
  • Hızlı Destek
  • Müşteri Memnuniyeti

Bilgilerimiz

Telefon: 0 850 302 04 54
Yetkili Kişi: Barışhan TURAN
E-Posta: info@banyoo.com.tr
Vergi Dairesi: Alemdar
Vergi Numarası: 8680677818
Adres: Kadıköy Mah. Baycan Sok. no:37/7 İzmit Kocaeli